Föremål som liknar vas grönt glas
9572 Vas
grönt glas. Signerad. Höjd: 20 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 11 september 2023
6398 Vas
Såld: 500 kr
Såldes den 8 maj 2023
3065 Glasvaser
2 st, grönt glas, etsad reliefdekor. Höjd: 25-28 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 27 februari 2023
9036 Starkvinsglas ..
8 st, grönt glas, 1960 / 1970-tal. Höjd: 10 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 8 augusti 2022
5202 Vas
grönt glas. Höjd: 37 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 2 maj 2022
9163 Vas
Såld: 300 kr
Såldes den 11 april 2022
3112 Vas
Såld: 500 kr
Såldes den 28 februari 2022
5259 Vaser
3 st, grönt glas. Höjd: 26-36cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 24 januari 2022
6168 Vas
munblåst grönt glas. Höjd: 46,5 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 15 mars 2021